kompiuterių meistras

Remontuoti kompiuterį gali būti baisu. Jūs ne tik liksite be kompiuterio, bet ir gali tekti bendrauti su nežinomu meistru, kuris nežino, ką daro. Šiame straipsnyje apžvelgsime kompiuterių taisytojo darbą, vidutinį valandinį darbo užmokestį ir įvairias vietas, į kurias galite kreiptis dėl remonto. Taip pat sužinosite, kaip patiems išspręsti dažniausiai pasitaikančias kompiuterių problemas. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums teisingai pasirinkti!

Kaina

Skambindami dėl kompiuterio remonto, turėtumėte žinoti, ko tikėtis iš techniko ir kiek tai kainuos. Nors dauguma kompiuterių remonto darbų gali būti atlikti per dieną, neretai tenka laukti kelias valandas ar net dienas. Jums gali tekti sumokėti iškvietimo mokestį arba kelionės išlaidas, kad technikas atvyktų pas jus. Kompiuterio derinimo kaina gali apimti virusų, reklaminių programų ir Trojos arklių pašalinimą. Kai kurie technikai taip pat atliks atnaujinimus ir pagreitins kompiuterį.

Kompiuterių techniko darbo pareigos

Kompiuterių techniko darbo pareigos – įvertinti kompiuterių techninės ir programinės įrangos problemas ir spręsti klientų problemas. Jie naudoja diagnostikos įrankius ir glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad pašalintų ir išspręstų problemas. Technikai taip pat gali konfigūruoti „Windows” operacines sistemas arba diegti programinę įrangą. Jie taip pat gali būti kviečiami į pagalbą ekstremaliose situacijose ar mokymuose. Kai kuriems technikų darbams reikia naudoti rankinius įrankius ir specializuotą įrangą. Be pagrindinių kompiuterių remonto darbų, į darbo pareigas gali įeiti techninės ar programinės įrangos diegimas, nepageidaujamų programų pašalinimas ir virusų šalinimas.

Vidutinis kompiuterių remonto techniko valandinis įkainis

Kompiuterių technikas naudoja įvairius įrankius įvairioms problemoms spręsti. Jis gali įdiegti aparatinę įrangą, pakeisti sugedusias dalis ir prijungti darbuotojus prie tinklų. Kitos užduotys gali būti susijusios su kompiuterių atnaujinimu ir programų diegimu, kad jie būtų apsaugoti nuo virusų. Kompiuterių remonto technikai uždirba daugiau kaip 20 Eur per valandą. Kai kurie dirba savarankiškai, kiti – didesnėse korporacijose. Kompiuterių remonto technikas gali specializuotis vieno tipo kompiuteriuose arba aptarnauti daugelio tipų kompiuterius.

Kompiuterių dirbtuvių vietos

Nesvarbu, ar jums reikia naujo kompiuterio, ar reikia sureguliuoti senąjį, yra daugybė vietų, kur galima nunešti kompiuterį į servisą. Netoli jūsų yra kompiuterių taisyklos: nuo virusų šalinimo iki aparatinės ir programinės įrangos atnaujinimo, nuo interneto trikčių šalinimo iki spausdintuvų įrengimo. Kompiuterių remontas ne tik patogus, bet ir sveikas aplinkai. Daugelis kompiuterių remonto dirbtuvių siūlo nemokamą diagnostiką, todėl prieš mokėdami didelę kainą galite patikrinti paslaugų lygį.

Patirtis, kurios reikia norint tobulėti šioje srityje

Norint tapti kompiuterių priežiūros specialistu, būtina gerai išmanyti kompiuterių techninę ir programinę įrangą. Turėtumėte gebėti analizuoti kompiuterio problemas ir jas diagnozuoti naudodami diagnostikos įrankius. Taip pat svarbu turėti aiškų rašytinio bendravimo stilių, nes jis padeda tinkamai dokumentuoti savo veiksmus ryšių su klientais valdymo sistemai ir žinių bazei. Savanoriška veikla gali padėti tobulėti kompiuterių remonto srityje, nes suteiks vertingos patirties ir padės įgyti gyvenimo aprašymui tinkamų įgaliojimų.