Šiuo metu rinkoje yra tiek daug skirtingų tipų ir prekės ženklų televizorių, kad gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti, kai ieškote naujo televizoriaus. Tačiau nesijaudinkite – mes jums padėsime!

Štai keli dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį perkant naują televizorių:

  • Kokio dydžio televizoriaus jums reikia?
  • Kokio tipo ekrano norite? (LED, OLED, QLED ir pan.)
  • Kokios skiriamosios gebos ekrano norite? (4K, 8K ir kt.)
  • Kokios kitos funkcijos jums svarbios? (HDR, „Dolby Atmos” ir kt.)

Kai atsakysite į šiuos klausimus, geriau suprasite, kokio tipo televizorius jums tinka. Po to galite pradėti ieškoti konkrečių prekės ženklų ir modelių, kad rastumėte tinkamiausią.

Kai jau išsirinksite, iškart rekomenduojame kur pirkti. Tai – Sniege.lt internetinė parduotuvė, kurioje televizoriai parduodami geriausiomis kainomis. Joje galėsite išsirinkti sau reikiamą televizorių iš ypač gausaus asortimento. Be to, joje dirba ypač kompetetingi konsultantai, kurie atsakys visus klausimus, jei dar vis jų bus, perskaičius šį straipsnį.

Televizoriaus dydis

Svarbiausias dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant naują televizorių, yra dydis. Kokio dydžio yra jūsų erdvė ir kokiu atstumu nuo televizoriaus sėdėsite? Kai tai išsiaiškinsite, galite pradėti ieškoti įvairių tipų televizorių.

LED televizoriai yra labiausiai paplitęs rinkoje televizorių tipas. Jie paprastai yra prieinamesni nei kitų tipų televizoriai ir pasižymi gera vaizdo kokybe.

OLED televizoriai pasižymi geriausia vaizdo kokybe. Be to, jie plonesni ir lengvesni nei LED televizoriai, todėl yra geras pasirinkimas, jei televizorių montuojate ant sienos. Tačiau jie paprastai yra brangesni už LED televizorius.

QLED televizoriai – tai naujesnis televizorių tipas, kuriame suderintos geriausios LED ir OLED televizorių savybės. Jie pasižymi puikia vaizdo kokybe, tačiau taip pat yra brangesni nei LED ir OLED televizoriai.

Televizoriaus skiriamoji geba

4K raiška – tai didžiausia šiandien televizoriuose pasiekiama raiška. Joje yra 4 kartus daugiau pikselių nei standartinėje 1080p HD raiškoje, todėl matysite neįtikėtiną detalumą ir aiškumą.

8K raiška – tai naujausia ir aukščiausia televizorių raiška. Ji turi 8 kartus daugiau pikselių nei 4K, todėl matysite dar daugiau detalių ir aiškumo. Tačiau šiuo metu rinkoje yra labai nedaug 8K televizorių ir jie yra neįtikėtinai brangūs.

HDR (High Dynamic Range) – tai funkcija, leidžianti matyti platesnį spalvų spektrą ir ryškesnius vaizdus. Jei ieškote geriausios įmanomos vaizdo kokybės, ieškokite televizoriaus su HDR funkcija.

Dolby Atmos – tai erdvinio garso technologija, sukurianti svaiginančią garso patirtį. Jei ieškote geriausios įmanomos garso kokybės, ieškokite televizoriaus su „Dolby Atmos” funkcija.

Tai tik keli dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant naują televizorių.