2017-04-21 Naujienos

UAB Klasmann-Deilmann Šilutė skatina vietinį sportą  

UAB Klasmann-Deilmann Šilutė skatina vietinį sportą  

UAB Klasmann-Deilmann Šilutė jau ne pirmus metus remia įvairias vietos sporto šakas, tarp kurių ir Šilutės krepšinio klubas. Įmonė prisideda prie Šilutės jaunimo užimtumo ir sveikos gyvensenos propagavimo. Džiugu prisidėti prie Šilutės krepšinio klubo klestėjimo ir skatinti augantį jaunimą, - sako UAB Klasmann-Deilmann Šilutė vadovas ir Klasmann-Deilmann įmonių grupės Lietuvoje generalinis direktorius Kazimieras Kaminskas.

Eilę metų įmonė taip pat aktyviai dalyvauja kitose socialinėse ir aplinkosauginėse iniciatyvose, tokiose kaip moksleivių profesinės veiklos projektai, darnaus vystymo durpyne programa, LIFE+ projekte „Aukštapelkės ekologinių sąlygų atkūrimas ir pelkinio komplekso apsauga Aukštumalos telmologiniame draustinyje“ ir kitose.

Įdomūs faktai:

  • iš tamsių susiskaidžiusių durpių yra gaminama aktyvuota anglis, kuri naudojama skysčių, dujų bei brangiujų metalų filtravimui nuo teršalų, tai yra, ir maisto ir geriamo vandens ir vaistų pramonėje.
  • Mūsų senoliai, ypač vaikams, apsinuodijusiems maistu, duodavo suvalgyti medžio anglies, nes jau tada pastebejo, kad anglis mažina apsinuodijimo pasekmes.
  • Lietuvoje nuo senų laikų durpės buvo naudojamos kurui. Yra duomenų, kad dar 19 a. pradžioje ten, kur stigo miškų, buvo kasamos ir kurui naudojamos durpės.
Asociacijos nariai / Durpių gamyba ir perdirbimas

Klasmann-Deilmann Gedrimai

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba.

Legra

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba.

Sulinkiai

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba, perdirbimas ir prekyba.

Poraistė

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba ir jų perdirbimas bei šiluminės energijos gamyba, naudojant kuro durpes ar kitą biokurą.

Laveksa

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba, pardavimas, transporto paslaugos.

Sprendimas: Creative Partner