2017-04-11 Naujienos

AB „Rėkyva“ substratas „SAULA“ – Lietuvos metų gaminys 2016

AB „Rėkyva“ substratas „SAULA“ – Lietuvos metų gaminys 2016

AB „Rėkyva“ 2016 m. pradėjo gaminti naują produktų liniją „SAULA“ – tai 6 rūšių durpių substratai, skirti mėgėjams. Naujo ir originalaus dizaino pakuotė bei aukšta gaminio kokybė netrukus buvo deramai įvertinta ir pamėgta klientų. Šiandien „SAULA“ produktai ne tik sėkmingai parduodami Lietuvoje, bet ir eksportuojami į daugiau nei 20 valstybių.

2016 m. pabaigoje „SAULA“ substratas šilauogėms ir rododendrams pelnė LIETUVOS METŲ GAMINIO 2016 AUKSO MEDALĮ Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurse.

Įdomūs faktai:

  • iš tamsių susiskaidžiusių durpių yra gaminama aktyvuota anglis, kuri naudojama skysčių, dujų bei brangiujų metalų filtravimui nuo teršalų, tai yra, ir maisto ir geriamo vandens ir vaistų pramonėje.
  • Mūsų senoliai, ypač vaikams, apsinuodijusiems maistu, duodavo suvalgyti medžio anglies, nes jau tada pastebejo, kad anglis mažina apsinuodijimo pasekmes.
  • Lietuvoje nuo senų laikų durpės buvo naudojamos kurui. Yra duomenų, kad dar 19 a. pradžioje ten, kur stigo miškų, buvo kasamos ir kurui naudojamos durpės.
Asociacijos nariai / Durpių gamyba ir perdirbimas

Dr. Romas Pakalnis

Pagrindinė veikla - aplinkosauginiai moksliniai tyrimai.

Sulinkiai

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba, perdirbimas ir prekyba.

Patyrio samana

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba, pardavimas, transporto paslaugos.

Baloša

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių, kuro durpių gavyba ir pardavimas.

Poraistė

Pagrindinė bendrovės veikla yra durpių gavyba ir jų perdirbimas bei šiluminės energijos gamyba, naudojant kuro durpes ar kitą biokurą.

Sprendimas: Creative Partner